Оплата і Доставка

Оплата

Оплата можлива або на картку Приватбанка, або накладним платежем при отриманні посилки.

Алгоритм дій наступний:

1. Ви обираєте вироби та здійснюєте замовлення;

2. Я підтверджую отримання замовлення та погоджую з Вами умови поставки (орієнтовну дату доставки, спосіб оплати, тощо);

3. Виготовляю замовлення, надсилаю посилку та повідомляю Вам відомості про відправлення, за якими Ви можете простежити місцезнаходження посилки.


Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні компаніями «Укрпошта» та «Нова пошта». За Вашим бажанням можлива доставка іншими транспортними компаніями.

При замовленні продукції на суму 300 грн. і більше, вартість доставки «Укрпоштою» або «Новою поштою» входить у вартість замовлення і не потребує окремої оплати, в решті випадків Вам потрібно буде оплатити вартість доставки при отриманні посилки згідно тарифів компанії перевізника.

 

Доставка «Укрпоштою»

Посилка відправляється за вказаною Вами адресою. Отримати посилку можна у відділенні поштового зв'язку. Після відправлення замовлення повідомляється номер посилки, за допомогою якого можна простежувати шлях і час доставки Вашого замовлення на сайті «Укрпошти».

Орієнтовний строк доставки «Укрпоштою» - 3-6 днів.

Сайт «Укрпошти»: http://ukrposhta.ua

Тарифи на послуги: http://ukrposhta.ua/kalkulyator-forma-rozraxunku

Інформація про місцезнаходження та стан поштового відправлення: http://ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku

 

Доставка транспортною компанією «Нова пошта»

Для відправлення замовлення необхідно вказати прізвище, ім’я, по-батькові покупця, місто отримання посилки номер відділення у вашому місті та номер мобільного телефону.

Після відправлення замовлення повідомляється номер посилки (номер декларації), за допомогою якого можна простежувати шлях і час доставки Вашого замовлення за телефонами транспортної компанії або на сайті транспортної компанії. Для отримання замовлення необхідно прийти з паспортом і номером декларації в представництво транспортної компанії у Вашому місті.

 Орієнтовний строк доставки «Новою поштою» - 1-3 дні.

Сайт транспортної компанії «Нова пошта»: http://novaposhta.ua

Адреси представництв в містах: http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices?lang=ukr

Інформація про місцезнаходження та стан поштового відправлення: http://novaposhta.ua/frontend/tracking?lang=ukr